O nás

 

 

objednejte se na nejbližší UKÁZKOVOU HODINU ZDARMA

5.3.2020 v 18.30 hod.

10.3. 2020 v 19hod. (úterýčtvrtek )

v naší učebně Modřany

Celosoboty   s  Aj    zážitkem: 7.září 2019

nejbližší termín pro zcela i falešné začátečníky, mírně pokročilé, středně pokročilé

Metoda u MLUVSEMNOU

Rozmluvíme a naučíme "slyšet" každého „nemluvu“, protože věříme, že mu usnadníme cestu osobního rozvoje. I ty, kteří se označují za nenaučitelné. Jazyky se musí prožívat!  ...V TOM JE TEN ZLOM! 

 Během těch 14 let, co stojíme na trhu, jsme pochopili obrovskou moc psychiky, respektujeme ji a podřídili  tomu psychovzdělání

V čem jsme jiní a proč právě k nám?

Neformální pohodová výuka JINAK pracuje podle pravidel našeho mozku, vychází z respektování a posílení jeho možností, odstraňuje vnitřní bloky, tím způsobuje násobný efekt a zapamatování v situačních souvislostech (obrazech). Slovní zásoba i paměťové kolíčky, zapamatovávací procesy. Díky této odlehčené technice budete už za pár lekcí lehce komunikovat ve vybraném jazyce. 

 Naše jazykové kurzy jsou o prožitku, což naše podvědomí potřebuje k hlubšímu zapamatování = přímá, praktická metoda,jako když jsme se učili svůj rodný jazyk. 

Živá, zábavná, efektivní výuka. Soubor poznatků sestavený dle sestrojení našeho mozku prof. Lozanovem v rámci mezinárodního projektu "Jak zvýšit kapacitu naší paměti". Výuka probíhá přirozeným způsobem a umožňuje zapamatování jazyka v širších souvislostech. 

Malé skupinky studentů do 6 osob. Výsledkem  každé hodiny je, že student odchází s vlastním vědomím, že nabyté pojmy si v souvislostech  osvojil natolik, že už je schopen je běžně použít.

         

SLIDER - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

 #slide1