kurzy popis

 

 

ONLINE VÝUKA ANGLIČTINY / SKYPE, GOOGLE...PRO INDIVIDUÁLNÍ I MALÉ SKUPINOVÉ KURZY

NIC NEMUSÍTE NASTAVOVAT, JEN MÍT GOOGLE A KAMERU

nebo

U VÁS V MODŘANECH

Metoda u MLUVSEMNOU

Rozmluvím a naučím "slyšet" každého „nemluvu“, protože věřím, že mu usnadním cestu osobního rozvoje. I ty, kteří se označují za nenaučitelné. Jazyky se musí prožívat!  ...V TOM JE TEN ZLOM! 

 Během těch 14 let, co stojíme na trhu, jsme pochopili obrovskou moc psychiky, respektujeme ji a podřídili  tomu psychovzdělání

Neformální pohodová výuka JINAK pracuje podle pravidel našeho mozku, vychází z respektování a posílení jeho možností, odstraňuje vnitřní bloky, tím způsobuje násobný efekt a zapamatování v situačních souvislostech (obrazech). Slovní zásoba i paměťové kolíčky, zapamatovávací procesy. Díky této odlehčené technice budete už za pár lekcí lehce komunikovat ve vybraném jazyce. 

Jazykové kurzy jsou  o prožitku, což naše podvědomí potřebuje k hlubšímu zapamatování = přímá, praktická metoda,jako když jsme se učili svůj rodný jazyk. 

Živá, zábavná, efektivní výuka. Soubor poznatků sestavený dle sestrojení našeho mozku prof. Lozanovem v rámci mezinárodního projektu "Jak zvýšit kapacitu naší paměti". Výuka probíhá přirozeným způsobem a umožňuje zapamatování jazyka v širších souvislostech. 

 Výsledkem  každé hodiny je, že student odchází s vlastním vědomím, že nabyté pojmy si v souvislostech  osvojil natolik, že už je schopen je běžně použít.

         

SLIDER - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

 #slide1